Ako chrániť a dezinfikovať mobilný telefón pred koronavírusom

Mobilné telefóny sa stali našimi neoddeliteľnými spoločníkmi v našom každodennom živote pre ich nespočetné výhody. Ich časté používanie má však aj dôsledky, pre ktoré je vhodné vedieť, ako správne vydezinfikovať mobilný telefón.

Neuvedomujeme si, že pri neustálom presúvaní a pohybe z jedného miesta na iné, prichádzame do kontaktu s mnohými predmetmi. Všetky povrchy predmetov, ktorých sa dotýkame rukami, obsahujú milióny baktérií a mikroorganizmov. V kontakte s týmito predmetmi, často berieme do rúk svoj mobil, pričom množstvo z týchto mikroorganizmov a baktérií prechádza aj na náš telefón. Pomyslite si na všetky miesta, ktorých ste sa dotkli počas posledných hodín a zároveň ste museli vybaviť nejaký telefonát, či napísať SMS: kopírka vo vašej kancelárii, sedadlo v MHD, stôl v kaviarni, nespočetné kľučky na dverách, atď.

V súčasnej situácii, keď koronavírus pôsobí na celom svete, je veľmi dôležité vedieť, ako správne dezinfikovať nielen svoje ruky, ale aj mobil, aby ste zabránili možnému vniknutiu vírusov a mnohých baktérií do Vášho tela. Ukázalo sa, že koronavírus vydrží až 72 hodín na plastoch a oceli, takže potenciálne existuje veľa ľudí, ktorí môžu byť infikovaní vírusom. Obzvlášť je potrebné si dávať väčší pozor po prekonaní choroby, keď má človek oslabenú imunitu. Taktiež je nevyhnutné dbať ohľad na rizikové skupiny ľudí, takže každá správna dezinfekcia je na mieste. Preto pravidelne čistite svoj telefón ako možný zdroj nákazy, aby ste sa čo najlepšie chránili pred škodlivými baktériami či vírusmi.

Kompletnú sterilizáciu a dezinfekciu Vám zaručujeme UV lampou v 360 stupňoch, dezinfekčným aroma olejom NEW AROMA, nakvapkaním len 2 kvapiek esenciálneho oleja do prístroja. Ultrafialové lúče s vysokou intenzitou ničenia mikroorganizmov a patogénov v konečnom dôsledku spôsobia nielen dokonalé vyčistenie Vášho telefónu, ale zároveň Váš telefón bude voňať úžasne. Na prevádzku takéhoto zariadenia potrebujete len napojenie na USB kábel. Okrem Vášho mobilného telefónu, je tu celý rad ďalších drobných predmetov, ako sú napríklad hodinky, prstene, šperky, bižutéria, MP3 prehrávače, bluetooth slúchadlá, kľúče, okuliare, detské cumlíky, kreditné karty a mnohé iné, ktoré môžete týmto jednoduchým spôsobom dokonale vyčistiť, prevoňať a tak udržiavať v sterilnej ochrane.

Máte otázku k produktom? Neváhajte nás kontaktovať!