Spoločnosť Apple predstavuje štyri nové projekty budúcnosti

Gigant z údolia Silicon Valley v Kalifornii (USA) dáva do pozornosti nové služby menom Apple Card, Apple News, Apple Acarde a Apple TV+.

APPLE CARD: Nová forma platby, ktorá analyzuje Vaše denné výdavky. Využiteľná na celom svete prostredníctvom Vášho iPhone. Novinkou v súvislosti s využívaním služby je, že zakaždým, keď použijete Apple Card, vráti Vám peniaze prostredníctvom systému Daily Cash. Ak použijete kartu na nákup cez Apple Pay, vráti Vám 2% a ak ide o produkt spoločnosti Apple, tak získate až 3 % z transakcie. Ďalšou veľkou zmenou v porovnaní s bežnými kartami je, že sa neúčtujú provízie a majú nižšie úroky. Apple Card má virtuálny a fyzický formát, na ktorom však nie je uvedené číslo karty, bezpečnostné trojčíslie a ani dátum vypršania platnosti.

APPLE NEWS: Táto predplatená služba Vám umožní nahliadnuť do 300 časopisov a novín priamo vo Vašom iPhone alebo iPad. Služba je momentálne k dispozícii iba v Spojených štátoch a Kanade. Platforma zahŕňa prístup k periodikám a časopisom, ako je napríklad Wall Street Journal, LA Times, National Geographic, Vogue, Elle alebo People. Cena služby je stanovená na 9,99 dolárov a je k dispozícii v angličtine a španielčine.

APPLE ACARDE: Ide o ďalšiu predplatenú službu, ktorá ponúka viac ako 1 000 exkluzívnych hier, pričom tento počet bude každým dňom narastať o nové a ďalšie hry. Presná cena zatiaľ nie je známa, ale už čoskoro by mala preraziť na verejnosť.

APPLE TV+: Hlavným jedlom podávaným spoločnosťou Apple je však služba, ktorá za cenu 9,99 dolárov servíruje svojim používateľom tú najlepšiu filmovú zábavu prostredníctvom známych amerických kanálov, ako sú HBO, CBS alebo Starz.

Budúcnosť spoločnosti Apple je zjavne zameraná na služby, ako to už uviedli jej vedúci predstavitelia pri mnohých príležitostiach. Odhaduje sa, že zisky z týchto nových platforiem za niekoľko rokov prevýšia dokonca aj predaj technologických zariadení.

Máte otázku k produktom? Neváhajte nás kontaktovať!