Prečo by som si mal kúpiť iPhone 8 (Plus) v roku 2020

Telefóny iPhone 8 a iPhone 8 Plus prichádzajú na trh v rovnakom roku ako legendárny iPhone X, s ktorým zdieľajú procesor A11 Bionic. Jedným z aspektov, v ktorých sa tieto zariadenia najviac líšia, je však batéria. Nadmerné používanie telefónu iPhone 8 znamená, že batéria by sa mohla vybiť približne za 7-8 hodín. V modeli „plus“ je pozoruhodné, že batéria, hoci nemá parametre modelu iPhone 11 Pro Max, je schopná hravo zvládnuť aj vyššiu až extrémnu záťaž na jedno nabitie.

Ak vás niektorý z terminálov z modelového radu 8 zaujal, je to preto, že pravdepodobne nepotrebujete najmodernejšiu vychytávku. V skutočnosti však vôbec nebudete nespokojní. Oba modely iPhone 8 a iPhone 8 Plus majú veľmi dobré fotografické oko, ako aj schopnosť urobiť video s veľmi dobrou kvalitou. Možno v prípade iPhone 8 Plus je to ešte o niečo viac, nakoľko má dvojitý zadný fotoaparát, ktorý umožňuje ešte väčšie zväčšenie a režim dokonalého portrétu.

Ďalším rozlišovacím aspektom iPhone 8 od tých súčasných je dizajn. Ak ste milovníkom klasického dizajnu tlačidiel, tieto zariadenia sú posledné, ktoré nájdete v spoločnosti Apple s tlačidlom „home button“. Novinkou je však nadštandardný dotyk, zadná časť zo skla a kompatibilita s indukčnými nabíjacími stanicami so zabudovanou technológiou Qi.

IPhone 8 je momentálne „ohrozený“ novinkou iPhone SE 2020, hoci tento si zachováva rovnakú dizajnovú podstatu ako telefón iPhone 5S. Model iPhone 8 však v porovnaní ponúka lepšie komponenty vlastné pre iPhone 11.

A to je ten dôvod, prečo iPhone 8 Plus je ten telefón, ktorý sa dnes oplatí najviac kúpiť. Jeho veľkosť, ako aj batéria a fotoaparát konkurujú už novým modelom s podstatne vyššou cenou. Telefón iPhone 8 Plus je preto ideálny spoločník pre tých, ktorí milujú telefóny s veľkými obrazovkami na surfovanie po internete a prácu s multimédiami za prekvapivú cenu.

Máte otázku k produktom? Neváhajte nás kontaktovať!