webové riešenia, portály, eshopy, CRM systémy, vývoj softvéru

www, portály, dbs

Neodmysliteľnou súčasťou každej úspešnej ale aj začínajúcej firmy sú webové a grafické prezentácie alebo rôzne webové databázové informačné systémy. V oblasti grafických prezentácií a reklamy máme bohaté skúsenosti a ponúkame riešenie webových aplikácií od grafických návrhov cez rôzne informačné systémy až po vytváranie komplexných redakčných systémov (ktoré sú užívateľsky jednoduché na pridávanie objektov a editáciu stránok, čím je možné ich udržiavať aktuálne bez akýchkoľvek veľkých programových zásahov). Pri tvorbe systémov používame najmodernejšie techniky a technológie a špecializujeme sa aj na rôzne typy zložitých komplexných informačných systémov podľa požiadaviek zákazníka. Pri tvorbe webových a grafických prezentácií sa riadime jednotlivými požiadavkami zákazníka a ku každému projektu pristupujeme individuálne.

Vytvorenie použiteľného webu je prvým a veľmi dôležitým krokom k úspešnému obchodu. Každý potrebuje vkusný, unikátny a technicky vyspelý web, ktorý je radosť navštevovať a prechádzať a je optimálny aj pre vyhľadávače. Z webových stránok musí byť jasné, o čom stránky sú a ako ich používať.

Tvoríme www stránky pre Vás, so zreteľom na všetky podmienky k zaujatiu a udržaniu zákazníkov. U nás je atraktívnosť len vstupnou bránou, nevyhnutnosťou, aby webové stránky mali aj konkrétnu logickú štruktúru, ľahkú orientáciu vedúcu k zmene návštevníka na zákazníka a aby mali top pozície vo vyhľadávaní.

Bezplatne Vám poradíme a vypracujeme návrh riešenia pre Vašu firmu.

Referencie